If you want to chat and use other features, please login
vip Female Kristina , 44 Vilnius, LT LT Level: 1 libra Libra
Reliable
Personality type: ENTJ
Signup date: 07, Feb 2019
Compatibility

Hobbies in common: 0

Who am I

Esu maniakė😄 Sritis ir tikslus grėsmės laipsnis nenustatyti.

What do I do in my life

Gyvenime aš gyvenu. Nors ir laiko daug užima, ir pinigų nemažai kainuoja. Bet darbą turiu, viskas ok, ten beveik niekas nežino, ką veikiu po jo.

I’m good at

Sugebu būti gera drauge, planuoti kitų gyvenimus, organizuoti šventes, daryti betvarkę, vaikščioti ant kulniukų ir ant pirštų galiukų. Kartais net galiu patylėti. Bet į žvejybą vis tiek niekas nesiveda 😊

Favorite movie, series, book, music, song, food

Jeigu žinai tokius filmus kaip "Adomo obuoliai", "Nepakeliamas būties lengvumas" ar "Kitų gyvenimai", tai gali būti, kad esi mano objektas. Visokių Harių Poterių ir Sostų karų nežiūriu, jie su mano gyvenimu prasilenkia. Gerbiu ir mėgstu visą maistą, kurį gaminu ne aš. Geriu ir kavą iš benzino kolonėlių. Manau, kad svarbiau ne ką, o su kuo.

I'm thinking a lot about

Apie tą patį, apie ką galvoja dauguma moterų: kaip pigiau nupirkti, kaip apsirengti iš tuščios spintos, ką valgyti, kad sotu būtų, o pilvuko nebūtų, su kiek vaikų atėjau į supermarketą, ką pagaminti, kad užtruktų 15 min, bet prieš draugus nebūtų gėda. Ir dar apie taiką visame pasaulyje.

What I do during the weekend

Savaitgaliais ilgai miegu, niekur neskubu, mėgaujuosi gyvenimu, kalbu daug, valgau irgi daug. Darbo dienomis darau tą patį, tik atvirkščiai.

What kind of people do I like

Labiausiai patinka žmonės su sveika galva ir puikiu humoro jausmu. Bet jei tau nepasisekė su abiem, tai užteks gėlių, šampano, Kijevo kotleto ir patylėti, kai aš kalbu 😄

Comments