If you want to chat and use other features, please login
Female Gabytė , 19 Klaipėda, LT LT Level: 1 capricorn Capricorn
Reliable
Personality type: INTJ
Body type A little extra pounds
Signup date: 23, Jun 2019
Compatibility

Hobbies

Hobbies in common: 0

Who am I

Paprasta mergina, galbūt nerandanti sau vietos, o galbūt tik taip ištroškusi dėmesio.

What do I do in my life

Neseniai baigiau dvyliktą klasę, taigi kol kas vienas gyvenimo tikslų - tęsti savo kelią su maisto technologijos specialybe. Patinka rašyti knygas, gaminti desertus ( neatsisakau paeksperimentuoti ir su kulinarija), esu menininkė iš prigimties, ne veltui baigiau dailės ( ir muzikos) mokyklą. Žaviuosi kelionėmis, todėl apkeliauti pasaulį būtų dar viena mano svajonė.

I’m good at

Nervinti kitus.

Favorite movie, series, book, music, song, food

Filmai: Pjūklo ketera; Po gyvenimo; Kirtis dešine; Snaiperis. Serialai: Draugai; Didžiojo sprogimo teorija; Dvi merginos be cento; ir begalė kitų serialų, kurių nevardinsiu, nes jie per daug banalūs. Knygos: 13 priežasčių kodėl (bet tik knyga), Hipnotizuotojas, Ugnies liudininkas, Karas ir taika, Doriano Grėjaus portretas, Nusikaltimas ir bausmė, Balta drobulė. Dainos: Виктор Цой - пачка сигарет. Radiohead - creep. The Cure - lovesong. Talking Heads - Psycho Killer. O maistui neišranki.

I'm thinking a lot about

Ateitį (?). Ji jau baigia mane nužudyti iš vidaus.

What I do during the weekend

Arba dirbu, arba rašau istorijas/knygas, arba leidžiu laiką su draugais.

What kind of people do I like

Tokie patys nenormalūs, kaip ir aš. Lengvai pamišę, negalvojantys apie tai, kas būtų, jeigų būtų, svarbiausia gyventi šia akimirka. Svarbu, kad negalvotų vien tik apie save. O šiaip man visai DziN, kas tu per žmogus esi, jei turi platų žodyną ir lakią vaizduotę (kalbant apie pokalbius/diskusiją), tai bendrausiu tikrai nuoširdžiai.

Comments